Brno

11:00 - 14:30, Nejvyšší správní soud, Moravské nám. 6, Brno

Přijměte pozvání na diskusní seminář JUSTICE 2.0 - Mezinárodní spravedlnost pro nepromlčitelné zločiny komunismu, který pořádá Platforma evropské paměti a svědomí v pátek 19. února 2016 od 11.00-14.30 hod na Nejvyšším správním soudu, Moravské nám. 6, Brno, pod záštitou předsedy NSS pana JUDr. Josefa Baxy a děkanky Právnické fakulty Masarykovy univerzity paní doc. JUDr. Markéty Selucké, Ph.D., ve spolupráci se sdružením studentů práv ELSA.

 

Na semináři vystoupí jako hosté Prof. Dr. Frank Meyer, Ll.M., vedoucí katedry trestního práva a trestního řádu včetně mezinárodního trestního práva Univerzity v Curychu, Švýcarsko a Prof. Dr. Dr. h.c. mult Albin Eser, MCJ, emeritní ředitel Ústavu Maxe Plancka pro zahraniční a mezinárodní trestní právo, bývalý soudce Mezinárodního trestního tribunálu pro bývalou Jugoslávii z Freiburgu, Německo.

Po semináři promítneme stejnojmenný dokumentární film.

Tlumočení je zajištěno.

Program a registrační formulář naleznete zde: www.memoryandconscience.eu/justice/

Registrovat se můžete také zasláním jména, příjmení a Vaší instituce na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Těšíme se na setkání s Vámi v Brně!

S přátelským pozdravem

Neela Winkelmannová

Dr. Neela Winkelmannová
výkonná ředitelka
Platforma evropské paměti a svědomí
Londýnská 43, 120 00 Praha 2
tel.: +420-222 561 053
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.memoryandconscience.eu